FALCOVANÁ KRYTINA
F

alcovaná krytina je vhodná aj na nízke sklony striech. Je to dômyselné riešenie overené desaťročiami. Skrutky nie sú viditeľné a nenarúšajú povrch krytiny. Spoje sú podstatne tesnejšie ako u iných krytín. Takáto strecha sa dá jednoducho ošetrovať a jej životnosť sa dá tým predĺžiť aj o desiatky rokov.

KLASICKÁ

Princíp falcovanej krytiny spočíva v súvislých pásoch (alebo tabuliach) kladených od odkvapu k hrebeni, spojených dvojitou stojatou drážkou. Takéto spojenie zaisťuje nepriepustnosť spojov a to v prípade snehovej pokrývky. Základnou surovinou pre falcovanú krytinu je predlakovaný zvitkový oceľový plech. Ide o celkom unikátny materiál vyznačujúci sa vysokou životnosťou, stálou farebnosťou. Povrchová úprava je v ponuke v niekoľkých rôznych farebných odtieňoch. Plech je ošetrený ochrannou fóliou, ktorá chráni jeho povrch pri montáži.

CLICK

Strešná krytina Click si vďaka svojmu modernému vzhľadu a bezúdržbovej forme získala obľubu najmä na moderných mestských stavbách. Vychádza z tvaru falcovanej strešnej krytiny a jej elegantný vzhľad, veľký výber farieb, dlhá životnosť a nulová údržba ju predurčujú na široké využitie. 

Plechová falcovaná
0%
Click systém
0%
Iné
0%
milan_kamensky
Milan Kamenský
Zakladateľ spoločnosti

Výkonný stavbyvedúci a hlavná zodpovedná osoba za spoločnosť Stavstrech s.r.o.