KLIENT

Drevodom Banská Štiavnica

DREVODOM
S

tavba domu nie je jednoduchá záležitosť. Veď stavebná príprava, ako je zakúpenie pozemku, vypracovanie prípadnej štúdie, zhotovenie výkresovej dokumentácie potrebnej k stavebnému konaniu a samotné stavebné konanie – schvaľovanie stavby je časovo náročnejšie ako samotná stavba. Doporučujeme preto, každému zákazníkovi, aby si dôkladne premyslel tvar, veľkosť a usporiadanie rodinného domu. Aby si dal prepočítať jeho prevádzkové náklady.

Radi sa s Vami podelíme o naše skúsenosti pri osobnom stretnutí. Dokážeme naplniť Vašu predstavu o bývaní, predvedieme Vám niektorú z našich stavieb, či už samostatne stojaci dom, dvojdom, polyfunkčný dom alebo domy určené na rekreáciu. Pomôžeme Vám aj pri financovaní stavby.

Technológie v stavebníctve sa stále vyvíjajú a budúci majitelia domov sú si toho dobre vedomí. Preto už ich hlavným kritériom nebýva len obstarávacia cena, ale uvažujú aj nad dlhodobejšími a ekonomickými výhodami, ako je napr. Rýchlosť obstaranie, úspory energií na prevádzku domu či možnosť priestorových dispozícií zvolených podľa svojich potrieb.

milan_kamensky
Milan Kamenský
Zakladateľ spoločnosti

Výkonný stavbyvedúci a hlavná zodpovedná osoba za spoločnosť Stavstrech s.r.o.